سه‌شنبه, 3 مهر 1397
اقتصاد مقاومتی تولید واشتغال
عنوان : نشست خبری مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق مازندران برگزار شد
زير عنوان : مدیرروابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مازندران از برگزاری نشست خبری مدیرعامل این شرکت با اصحاب رسانه در صبح روز دوشنبه خبر داد.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ 
ساعت : ۱۱:۴۸:۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

نشست خبری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران برگزار شد

مدیرروابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مازندران از برگزاری نشست خبری مدیرعامل این شرکت با اصحاب رسانه در صبح  روز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه خبر داد.

سیروس کرامتی فرح آبادی اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان و تاکید وزیر محترم نیرو جناب آقای دکتر اردکانیان، سرکار خانم دکتر ببران مدیرکل محترم روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو و جناب آقای مهندس قاسمی مدیرکل محترم روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر در همایش تبریز، در راستای مدیریت مصرف برق برای تابستان در پیش رو این نشست خبری با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه مديريت مصرف برق به معناي مصرف نكردن نيست بلكه بهینه مصرف نمودن است، گفت: در این راستا طی مکاتباتی از سوی مدیرعامل محترم این شرکت برای استانداری و دستگاه های اجرایی برای همراه نمودن با برنامه ریزی های صورت گرفته برای گذر از پیک تابستان انجام پذیرفت.

کرامتی فرح آبادی گفت:منظور ما كاهش رفاه جامعه نبوده بلكه هدف ما كاربرد منطقي و خردمندانه از انرژي الكتريكي  و كارايي بيشتر ، هزينه كمتر با استفاده بهينه از انرژی برق برای مردم امكان پذير است.

مدیرروابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مازندران  بیان داشت: مديريت مصرف به زباني ديگر عبارت است از اعمال روشهاي مديريتي بر مصرف كنندگان انرژي الكتريكي و ارائه يك الگوي صحيح و مناسب جهت افزايش كارايي استفاده ازانرژي برق و بهره گيري از آن است و امیدواریم مردم شریف مازندران با رعایت مصرف برق تابستان در پیش رو را با حداقل خاموشی پشت سر بگذاریم.

وی گفت: در این نشست خبری که با حضور مدیرعامل محترم و معاونین محترم فنی، مدیران محترم حراست و دفتر مدیریت مصرف  این شرکت و با حضور بیش از 100 نفر از خبرنگاران رسانه های مختلف به مدت دوساعت برگزار گردید.

این مسوول با بیان اینکه رسانه ها نقش تاثیر گذاری در اطلاع رسانی افکار عمومی در راستای مدیریت مصرف برق دارند، گفت: مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران در پایان این نشست خبری از همکاری صمیمانه اصحاب رسانه که در سال گذشته بسیار نقش آفرین بودند و نهایت همکاری را با این صنعت خدمتگزار داشته اند تقدیر و تشکر نمودند.

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 124

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0