دوشنبه, 27 اسفند 1397
اقتصاد مقاومتی تولید واشتغال
  • ساعت : ۱۳:۵:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 552
    /  5
مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق مازندران؛
مهندس قاسم شهابی با اشاره به اینکه برق زیر ساخت زیرساختها می باشد، گفت: همه ما موظفیم فرآیند خدمت رسانی و برق رسانی به مردم شریف مازندران را تسهیل کنیم

  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران؛

همه ما موظفیم فرآیند خدمت رسانی و برق رسانی به مردم شریف مازندران را تسهیل کنیم

مهندس قاسم شهابی با اشاره به اینکه برق زیر ساخت زیرساختها می باشد، گفت: همه ما موظفیم فرآیند خدمت رسانی و برق رسانی به مردم شریف مازندران را تسهیل کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مازندران، قاسم شهابی در جلسه پیشرفت فیزیکی پروژه ها که با حضور معاونین ومدیران این شرکت برگزار شد بیان کرد؛با توجه به هجمه های سیاسی اخیر، همه ما مسوولین شرکت موظفیم فرآیند خدمت رسانی و برق رسانی به مردم شریف مازندران بخصوص مناطق محروم و کوهستانی و صعب العبور را تسهیل کنیم تا رضایت مندی مردم عزیز استان مان بیشتر حاصل شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در ادامه بیان داشت: با توجه به تحریم های ظالمانه اعمال شده  و وضعیت بحرانی اقتصاد کشور عزیزمان، تمام همتمان را با تدبیر مدبرانه برای خدمت رسانی بکار ببریم تا با موفقیت این بحران را پشت سر بگذاریم.

وی در ادامه از طلب 169 میلیارد تومانی شرکت توزیع نیروی برق مازندران از مشترکین خبر داد و افزود: طلب در بخش خانگی مشترکین 54 میلیارد و هشصد میلیون تومان می باشد.

شهابی با اشاره به طلب 27 میلیارد تومانی توزیع برق مازندران از بخش صنعت، گفت:طلب مشترکین در بخش کشاورزی 23 میلیارد و دویست میلیون تومان در بخش عمومی 23 میلیارد و هشتصد میلیون تومان، سایر مصارف 32 میلیارد و نهصد میلیون تومان و در بخش مشترکین آزاد یک میلیارد تومان می باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران پرداخت به موقع و غیرحضوری صورتحسابهای برق مصرفی را مورد تاکید قرار داد و گفت: بر اساس قانون هدفمندی یارانه ها ، درامد حاصل از فروش انرژی برق به عنوان یکی از حامل های مهم انرژی از منابع تامین پرداخت یارانه ها محسوب می گردد و شرکتهای توزیع برق به نمایندگی وزارت نیرو در وهله اول موظف به وصول بهای برق  و انتقال وجوه حاصل از ان به خزانه است.

 

 

امتیاز :  ۱.۰۲ |  مجموع :  ۱۶۹

برچسب ها

    V5.2.0.0