چهارشنبه, 13 فروردين 1399
  • ساعت : ۱۴:۳:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ 
  • تعداد بازدیدها : 41
پیام مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران به مناسبت روز پیروزی انقلاب اسلامی
پیام مدیرعامل شركت توزیع برق مازندران به مناسبت روز پیروزی انقلاب اسلامی
پیام مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران به مناسبت روز پیروزی انقلاب اسلامی

پیام مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران به مناسبت روز پیروزی انقلاب اسلامی

بیست و دوم بهمن 1357، خاطره ای است ماندگار در تاریخ اقتدار ملت ایران. روزی است که امت به رهبری امامشان طمع خوش پیروزی و استقلال را چشیدند؛ بیست و دوم بهمن، آخرین موج بزرگ و توفنده ای بود که موج های خون را در طول سالیان پرحادثه انقلاب، به ساحل پیروزی رساند و طنین جاودانه اش در گوش تاریخ ماندگار شد.

بیست و دوبهمن روز بعثت مجدد اسلام و حیات دوباره مذهب است. این روز ، روز  تحقق ((هیهات منّا الذلّه)) حسینی است.22 بهمن روز تجدید بیعت با رهبری انقلاب و تجدید میثاق با خون شهیدان است .

پیروزی شکوهمند 22 بهمن 57، حاصل عوامل بسیاری است که مهم ترین آن ها عبارتند از:ایمان به خداوند متعال ، رهبری روحانی متقی و فقیه آگاه؛ امام خمینی رحمه الله ،اتحاد و همبستگی همه، اقشار ملت ،استقامت و پایداری در راه خدا، تحمل مشکلات و ... بر هیچ کس پوشیده نیست که جمع شدن این عوامل در ملتی موجب نزول تاییدات غیبی الهی گردیده و پیروزی آن ها بر دشمنان حتمی می شود

در دوران معاصر، روز 22 بهمن پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، حادثه مهم و حیرت انگیزی برای جهانیان بود. این حادثه بزرگ قرن، از یک سو معادلات سیاسی استکبار را در ادامه سیاست سلطه و تقسیم استعماری جهان بر هم زد و از سوی دیگر، یکی از استوارترین رژیم های وابسته را ریشه کن ساخت و در کشور ایران، با اهمیتی که از نظر استراتژیکی و اقتصادی برای قدرتهای بزرگ جهان داشت، تحولی سیاسی ـ مردمی و عظیم به وجود آورد و یک بار دیگر اسلام به عنوان قدرت تعیین کننده در جهان مطرح شد و چشم انداز وحدت جهان اسلام و ایستادگی در برابر استعمار کهنه و نو، ایجاد قطب سیاسی جدید در جهان و فروریزی رژیمهای وابسته و تحمیلی را در سرزمینهای پر نعمت اسلامی، در برابر دیدگان مشتاق بیش از یک میلیارد مسلمان گشود و موجی از وحشت و اضطراب را در دلهای جهانخوران پدید آورد .

انقلاب اسلامی ایران با تاکید بر ایدئولوژی اسلامی و تعالیم مکتب تشیع نه تنها در ریشه ها بلکه بر اهداف و پایبندی به آرمانها نیز انقلابی منحصر به فرد به شمار می آید . انقلابی با ویژه گی هایی همچون : اسلامیت ، نفوذ و قدرت معنوی امام راحل ، وحدت تمام آحاد ملت ، روحیه ایثار و شهادت طلبی مردم ، استقلال طلبی ، آزادی خواهی ، سازش ناپذیری ، عدم وابستگی به شرق و غرب، حفظ اصول انقلاب حتی در شرایط سخت و دشوار ، تلاش برای دست یابی به خودکفایی اقتصادی و اهداف انسانی و معنوی در کنار اهداف مالی و اقتصادی است.

آری ، انقلاب اسلامی ایران ثمره همبستگی و پایداری مردم و اندیشه های مدبرانه امام راحل است که بعد از 41 سال همچنان با قدرت پابرجاست .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ، هشت سال دفاع مقدس ، شهیدان مدافع حرم بویژه سردار بزرگ اسلام انقلاب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را به آحاد مردم ایران بویژه مردم شریف و ولایتمدار استان مازندران تبریک عرض می نمایم .

کارکنان شرکت توزیع برق مازندران همگام با آحاد مردم شریف ایران با شرکت در برنامه های مختلف دهه مبارک فجر و حضور در راهپیمایی 22 بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، فریاد آزادی خواهی خود را به گوش جهانیان رساند و برگ زرین دیگری در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی رقم خواهد خورد .

 

Ratings Average :  ۰ |  Ratings Submitted :  ۰

Tags

    5.5.5.0
    V5.5.5.0