چهارشنبه, 22 مرداد 1399
  • تعداد بازدید : 219
تبریک مدیرعامل محترم شرکت بمناسبت روز مهندس
تبریك مدیرعامل محترم شركت بمناسبت روز مهندس
تبریک مدیرعامل محترم شرکت بمناسبت روز مهندس

بسم الله الرحمن الرحیم

مهندس در واقع علم خدا در طبیعت است و پویایی جامعه مرهون تلاشهای بی وقفه مهندسانی است که با بهره گیری از دانش ، چرخهای اقتصاد کشور را به حرکت درآورده و ضامن بقا و توسعه پایدار کشور می باشند .

پنجم اسفند ماه ، فرصت مغتنمی است که برای بزرگداشت یکی از ستاره های درخشان علم و دانش ، دانشمند عالیقدر خواجه نصیرالدین طوسی که در همه دانش ها از جمله : معماری ، نجوم، ریاضی، ستاره شناسی، پزشکی ، فلسفه، فقه و .... به درجه دانشمندی رسیده بود و در تخصص های خود خدمات بسیار فراوانی به جهانیان ارائه کرده است .

امروزه شایستگی و توانمندی مهندسان ایرانی ، در جهان بر کسی پوشیده نیست . امیدواریم دراین زمان که در گذر از یک پیچ سرنوشت ساز تاریخی قرار داریم ، مهندسان توانمند ایرانی بتوانند رسالت خود را در سازندگی ، عمران و آبادی ایران اسلامی به نحو احسن به مرحله اجرا درآورند .

اینجانب ضمن تبریک و تقدیر و تشکر از زحمات تلاشگران عرصه مهندسی  ،این روز پرافتخار را به همه مهندسان متعهد ایران اسلامی بویژه مهندسین استان و شرکت توزیع برق مازندران ، توفیقات روز افزون این قشر پرتوان را در کمک به توسعه و پیشرفت کشور از درگاه خداوند متعال خواستارم .

 رضا غفاری

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.3.0