چهارشنبه, 22 مرداد 1399
  • تعداد بازدید : 336
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران :
شركتهای توزیع برق نقش كلیدی در شاخص آسایش جامعه دارند

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران در جمع کارگروه ستاد مدیریت بحران این شرکت در ساری گفت : رشد روزافزون وابستگی جوامع بشری به برق از یکسو و افزایش نرخ پایداری شبکه از سوی دیگر بیانگر نقش کلیدی  شرکتهای توزیع برای شاخص آسایش جامعه است .

مهندس رضا غفاری با بیان اینکه از 40 حادثه طبیعی شناخته شده در دنیا 31 مورد آن در ایران اتفاق می افتد افزود: در سالهای اخیر  به علت تغییرات آب و هوایی ، حوادث طبیعی افزایش یافته که نمونه های آن می توان تابستان های گرم و طولانی ، زمستانهای سرد همراه با سیل و سیلاب های مخرب  ، طوفان ، برف ، رانش زمین و... اشاره کرد .

وی خاطرنشان کرد : به علت اینکه اکثر شبکه های ما در معرض شرایط جوی قرار دارند لذا وجود این وضعیت لزوم آمادگی مارا مضاعف و مسئولیت ما را سنگین تر از گذشته می کند .

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران طراحی درست ، نظارت دقیق ، ورود کالاهای با کیفیت ، بهره برداری قابل قبول براساس مدیریت دارایی فیزیکی ، سرویس و تعمیرات بموقع تاسیسات و تجهیزات موجود را بسیار با اهمیت دانست و بر لزوم بهره برداری درست و منطقی از تاسیسات و تجهیزات تاکید کرد .

غفاری یادآور شد : طراحی ها باید به گونه ای باشد که کاهش آسیب پذیری در برابر تهدیدات ،مسیریابی فیدرها و انتخاب محل پست ها را در برگیرد .

وی اظهار داشت : تامین انرژی مورد نیاز برای مدیریت بحران در شرایط بحرانی (رینگ و توسعه فیدر ) ، تضمین تداوم کارکردهای ضروری مردم در شرایط بحران ، استفاده از منابع انرژی تولید پراکنده ، قابلیت بازیابی و بازگشت سریع سیستم به شرایط عادی بهره برداری ، هرس بموقع شاخه های درختان ، اتوماسیون شبکه ، افزایش نفوذ فیبر مخابراتی و اینترنت در صنعت برق همواره باید مورد توجه مسئولان امر قرار گیرد .

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران معاونت های مختلف ستادی این شرکت را به عنوان سیاست گذاران اصلی شرکت و مدیران ستاد را به عنوان  پیگیری کنندگان این سیاست ها و مدیران امورها و همکاران در صف را به عنوان اجرا کنندگان سیاست ها دانست و تاکید کرد و همه باید در نهایت ، حساسیت  و دقت لازم را داشته باشند .

غفاری تصریح کرد : خداوند بزرگ را سپاس می گوییم که افتخار خدمت در صنعتی را به ما عطا فرموده که حاصل آن خدمت ، آبادانی و توسعه زیرساخت و پیشرفت استان در همه ابعاد آن است و امروزه حس خوب و نگاه مثبت مردم و مسئولین و حد انتظارات آحاد مردم از دستگاه خدمات رسان (برق) حاصل همت بالای یکایک همکاران پرتلاش این شرکت می باشد .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.3.0