• شنبه, 10 آبان 1399
  • ساعت : ۱۳:۵۰:۲۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ 
  • تعداد بازدید : 178
ضرورت بهره گیری از توانمندی بانوان در پیشبرد اهداف شرکت توزیع نیروی برق مازندران
ضرورت بهره گیری از توانمندی بانوان در پیشبرد اهداف شركت توزیع نیروی برق مازندران
ضرورت بهره گیری از توانمندی بانوان در پیشبرد اهداف شرکت توزیع نیروی برق مازندران

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با تاکید بر ضرورت بهره گیری از توانمندی بانوان در پیشبرد اهداف این شرکت ، افزود؛بانوان در پویایی شرکت نقش بسزایی دارند.

فرامرز سپری در نخستین جلسه هم اندیشی با بانوان شاغل در ستاد گفت: بانوان از توانمندی و ظرفیت بسیاری  در حوزه های مختلفی برخوردارند  که اگر درست استفاده شود و به جایگاه زنان در سطوح مختلف اجرایی بها دهیم می توانیم به دستاوردهای زیادی برسیم.

وی گفت:پرداختن به مسائل زنان نيازمند نگرشي نو در تمامي سطوح جامعه است و تجربه نشان داده است كه زنان در فرصتهاي مساوي صلاحيتهاي خود را در تحقق مسئوليتهاي اجتماعي و بسياري از عرصه هاي ديگر نشان داده اند و برخي از زنان شايسته اند و عملكردي خيلي بهتر از مردان داشته اند.

سپری غفلت و عدم بهره مندی از توانایی و ظرفیت بانوان را موجب زیان مجموعه سیستم ها بیان کرد و افزود: استفاده از این پتانسیل موجب شتاب رشد، توسعه و پویایی در بخش های مختلف همچنین ایجاد انگیزه، شور، نشاط و امیدواری میان نسل آینده ساز کشور می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران  یادآورشد: بانوان در همه عرصه ها توانایی خود را نشان داده اند و اگر توانمندی بانوان در شرکت استفاده شود می توانیم دستاوردهای خوبی داشته باشیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.10.0