• شنبه, 10 آبان 1399
  • ساعت : ۱۴:۸:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 135
دیدار مدیرعامل توزیع برق مازندران با آیت الله معلمی
دیدار مدیرعامل توزیع برق مازندران با آیت الله معلمی
دیدار مدیرعامل توزیع برق مازندران با آیت الله معلمی

فرامرزسپری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با آیت الله معلمی عضو خبرگان رهبری دیدار کرد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در این دیدار بیان داشت؛ بهره گیری از ظرفیت نیروهای  جوان و با انگیزه و دارا ی روحیه جهادی در شرایط فعلی ، گذر از مشکلات را در پی خواهد داشت.

آیت الله معلمی با اشاره به برنامه های ارائه شده در زمینه خدمت رسانی به مردم مازندران،  تاکید کرد؛ مدیریت جدید شرکت توزیع برق مازندران با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در رسیدن به اهداف مطرح شده ؛ خدمت بی منت به عموم مردم  و رضایتمندی مشترکین را سرلوحه کارهای خود قرار دهد.

وی با اشاره به مشکلات و مطالبات صنعت برق ورود مجمع نمایندگان مازندران به این موضوعات را ضروری دانست و تصریح کرد: نمایندگان می توانند با طرح و  پیشنهادهای که می دهند کمک حال شما شوند.

عضو خبرگان رهبری افزود؛ تقویت روحیه خدمت و تلاش با نگاه جهادی   یقینا  در اداره کشور تاثیرگذار خواهد بود وکارها با سرعت و کیفیت بیشتری پیش خواهد رفت ، اما در مدیریت افراد رفاه طلب و راحت طلب باشند با مشکل روبرو می شویم و امیداوریم همچنان که در صحبت های اقای سپری به آنها اشاره شده این روحیه خدمت و تلاش با نگاه برنامه محور در شرکت توزیع برق مازندران ادامه دار باشد .

امتیاز :  ۲.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.7.10.0