• شنبه, 10 آبان 1399
  • ساعت : ۶:۵۴:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 196
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران
بدهكاری 350 میلیارد تومانی شركت توزیع برق مازندران

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران

بدهكاری 350 میلیارد تومانی شركت توزیع برق مازندران

فرامرز سپری در جلسه شورای مدیران شرکت توزیع نیروی برق مازندران که با حضور معاونین و مدیران دفاتر ستادی این شرکت برگزار شده بود با اشاره با بدهکاری 350میلیاردی این شرکت در بخش های مختلف ، وجود برنامه جامع جهت برون رفت از مشکلات موجود را ضروری دانست و گفت:  نیاز رسیدن به کارنامه مطلوب در برنامه داشتن  است و امیدواریم با تلاش یکایک همکاران در سطح شرکت توزیع نیروی برق مازندران با توجه به تلاش های صورت گرفته از این مشکلات گذر کنیم و در این بین ، همت و تلاش مضاعف در اقدامات را باید در سرلوحه خود قرار دهیم.

 مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران خاطرنشان کرد : روش های اجرایی فعلی پاسخگوی پیشبرد کارها نبوده و روش‌های اجرایی که در فرایند مدیریتی وجود دارد می باید بررسی و تغییر کند.

 سپری ضمن تاکید بر مدیریت متمرکز نرم افزارهای موجود شرکت تصریح کرد : مدیریت دانشی که در نرم‌افزارهای موجود اتفاق می‌افتد دارای ارزش بسیار زیادی است .

وی به اهمیت شایسته سالاری در انتخاب مدیران اشاره و یادآور شد : انتخاب مدیران می بایست با توجه به داده های  آزمون کلینیک مدیریت صورت پذیرد ، چه بسا نیروهای نخبه در شرکت وجود دارند که ناشناخته مانده‌اند .

سپری به اهمیت اجرایی شدن طرح سیما پرداخت و ادامه داد:  رتبه بندی عملکرد معاونت ها و مدیران در پیشبرد عملکرد و اهداف شرکت بسیار حائز اهمیت بوده و این طرح می‌بایست به‌زودی پیاده سازی شود.

 مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران تعداد خدمات غیر حضوری شرکت را ۴۰ خدمت برشمرد و اظهار داشت : امیدواریم با تلاش تمامی همکاران؛ این رقم به ۸۰ خدمت افزایش یافته و با این کار ورود مشترکین را به شرکت به صفر برسانیم.

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.7.10.0