• سه‌شنبه, 30 دی 1399
  • ساعت : ۱۴:۵:۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 239
سپری برنامه های مدیریت انرژی زمستانی شرکت توزیع نیروی برق مازندران را تشریح کرد
سپری برنامه های مدیریت انرژی زمستانی شركت توزیع نیروی برق مازندران را تشریح كرد

 

مدیر عامل شرکت توزیع  برق مازندران در جلسه ستاد مدیریت مصرف انرژی که به ریاست رازجویان معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری مازندران ؛ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری ، مدیران کل  صنعت ؛ گاز ؛ آب و فاضلاب ، توزیع برق و شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان بصورت ویدیو کنفرانسی با حضور فرمانداران؛ شهرداران و مدیران امورهای برق مازندران برگزار شد به تشریح برنامه های شرکت توزیع برق مازندران در مدیریت انرژی زمستانی پرداخت. .

سپری  با اشاره به جلب همکاری مشترکان صنعتی و کشاورزی برای کاهش مصرف انرژی ، استفاده از مولد های خود تامین مشترکین گفت :   تمامی مشترکین همکار بر اساس برنامه ذخیره عملیاتی و مولدهای خود تامین و براساس ضوابط اجرایی برنامه های پاسخگویی بار سال 1399 پاداش همکاری دریافت خواهند کرد.

 وی افزود: اطلاع رسانی و تبلیغات گسترده کاهش مصرف گاز و برق برای کلیه مشترکان؛شناسائی و جمع آوری مراکز استخراج رمز ارز غیر مجاز و همچنین کنترل مصرف مشترکان دارای  تجاوز مصرف از دیماند ، کاهش روشنایی بزرگراه ها و معابر شهری ، میادین و پارک ها و تابلوهای تبلیغاتی شهر  ، کنترل میزان مصرف ادارات و دستگاه های اجرایی و خاموشی دستگاههای گرمایشی و روشنایی پس از اتمام ساعات کار اداری  و  خاموشی کامل تاسیسات گرمایشی مدارس و دانشگاه ها با توجه به تعطیلی این بخش ها در دوران کرونا  از برنامه های این شرکت بر شمرد  و تاکید کرد : همکاری دستگاههای اجرایی در مدیریت مصرف برق می تواند نقش  بسزایی در بهینه سازی مصرف انرژی داشته باشد .

وی ضمن تشکر از همکاری مشترکین حوزه توزیع برق مازندران درمدیریت مصرف برق و گاز تصریح کرد : با کاهش ۱۰ درصدی مصرف برق می‌توان مصرف گاز نیروگاه‌ها را معادل ۷۰ میلیون مترمکعب کاهش داد که این صرفه‌جویی به طور کامل، محدودیت تامین سوخت نیروگاه‌ها را برطرف می‌کند. راهکار‌های ساده‌ای مانند خاموش کردن یک لامپ اضافه و کاهش یک درجه‌ای دمای محیط به واسطه کم کردن شعله بخاری یا کاهش دمای ترموستات می‌توان میزان مصرف را تا 10 درصد کاهش داد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.10.0