دوشنبه, 28 مرداد 1398
اقتصاد مقاومتی تولید واشتغال
  • ساعت : ۱۳:۵:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 323
افتتاح 132 پروژه برق رسانی در ایام دهه مبارك فجر در حوزه توزیع نیروی برق مازندران
افتتاح 132 پروژه برق رسانی در ایام دهه مبارک فجر در حوزه توزیع نیروی برق مازندران

 افتتاح 132 پروژه برق رسانی در ایام دهه مبارک فجر در حوزه توزیع نیروی برق مازندران

 مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران اظهار داشت: 132 پروژه برق‌رسانی در طول دهه‌ مبارک فجر امسال در حوزه توزیع نیروی برق مازندران به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مازندران ،مهندس قاسم شهابی در مورد پروژه‌های افتتاحی دهه فجر چهلّمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امسال و در ایام دهه مبارک فجر، 132 پروژه با اعتبار و هزینه کرد 16میلیارد و سیصد و شصت میلیون تومان به بهره‌برداری خواهدرسید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران خاطر نشان کرد: این پروژه‌ها در شهرهای آمل 9 پروژه، بابل 41 پروژه، بابلسر 5 پروژه، بهشهر 2 پروژه ، جویبار 4 پروژه ، ساری 19 پروژه ، سوادکوه 22 پروژه، سیمرغ 3 پروژه، فریدونکنار 7 پروژه، قائم شهر 5 پروژه، گلوگاه 2 پروژه، میاندورود 11 پروژه و نکا 2 پروژه  افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به اینکه اعتبار این پروژه ها 16میلیارد و سیصد و شصت میلیون تومان می باشد، گفت: از مهمترین این پروژها می توان به افتتاح ساختمان اداری امور برق سیمرغ ، ساختمان برق رینه و پروژه های کاهش تلفات را نام برد.

مهندس شهابی در ادامه به پرداخت به‌موقع و غیرحضوری صورت‌حساب‌های برق مصرفی اشاره کرد و گفت: براساس قانون هدفمندی یارانه‌ها، درآمد حاصل از فروش انرژی برق به‌عنوان یکی از حامل‌های مهم انرژی از منابع تأمین پرداخت یارانه‌ها محسوب می‌شود و شرکت‌های توزیع برق به نمایندگی وزارت نیرو در وهله اول موظف به وصول بهای برق و انتقال وجوه حاصل از آن به خزانه هستند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران افزود: علاوه بر این شرکت‌های توزیع از همین محل باید هزینه‌های اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌ها، پرداخت دیون پیمانکاران، حقوق و دستمزد پرسنل، بیمه و مالیات و ... را تأمین کند.

وی افزود:هدف این شرکت از پیگیری وصول مطالبات فراهم کردن نقدینگی برای تأمین هزینه‌های مرتبط با خدمت‌رسانی به مشترکان  برق است.

 

 

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۵

برچسب ها

    5.3.6.0
    V5.3.6.0