سه‌شنبه, 21 آبان 1398
اقتصاد مقاومتی تولید واشتغال
  • ساعت : ۱۳:۴۷:۵۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ 
  • تعداد بازدید : 245
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران : تکریم و حفظ حرمت پیشکسوتان در فرهنگ ما جایگاه ویژه ای دارد
مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق مازندران : تكریم و حفظ حرمت پیشكسوتان در فرهنگ ما جایگاه ویژه ای دارد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران : تکریم و حفظ حرمت پیشکسوتان در فرهنگ ما جایگاه ویژه ای دارد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران :

تکریم و حفظ حرمت پیشکسوتان در فرهنگ ما جایگاه ویژه ای دارد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در همایش بزرگ پیشکسوتان ، سفیران بهینه سازی مصرف برق که در سالن همایش های هلال احمر مازندران برگزار شد بر تکریم و حفظ حرمت سالمندان و پیشکسوتان تاکید کرد .

مهندس رضا غفاری گفت : احترام به بزرگان و سفید مویان در فرهنگ ما ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد تا جایی که پیامبر اکرم (ص) می فرماید : برکت و خیر همراه بزرگترهای شماست و پیرمرد در خانه اش همانند پیامبر در میان امت است .

وی افزود : بررسی و تعمق همه جانبه در فرهنگ غنی ایران زمین و آموزه های دینی ما از گذشته تا به امروز بیانگر این واقعیت مهم است که تکریم و حفظ حرمت سالمندان و پیشکسوتان همواره به عنوان یک ارزش مورد تاکید قرار گرفته است .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با بیان اینکه بازنشستگی به عنوان فصلی دیگر از زندگی همه شاغلین همواره مورد توجه بوده ، اظهار داشت : پرداختن به موضوع بازنشستگی و بررسی و یافتن راه حل های مناسب برای حل مشکلات آنان به نوعی تکریم این بزرگواران در خانواده و اجتماع و ترسیم چشم اندازی روشن ، امیدوار کننده و عزت مندانه برای جامعه شاغلین ما  می باشد.

وی خاطرنشان کرد : ایام بازنشستگی حاصل تلاش ، جدیت و استواری بواسطه انجام خدمات شایسته در بیش از 30 سال از بهترین لحظات عمر همکاران می باشد ، ایامی است به یاد ماندنی که خاطره سبز عشق ورزی به مردم و سازمان ، تداعی کننده اراده قلبی برای پاک بودن و پاک زیستن است .

غفاری به تجارب خوبی که از همکاران به یادگار مانده اشاره کرد و ادب در کار با ایجاد انگیزه ، ارتباط موثر ، نگرش مثبت ، توجه به ورزش و تندرستی ، انضباط شخصی ، یادگیری مادام العمر ، عشق ورزیدن و خلاقیت در کار ، آرامش خاطر ، درک دیگران ، داشتن قلب و زبان شاکر ، داشتن برنامه و هدف ، بخشندگی ، استفاده موثر از زمان ، اعتماد به نفس که بزرگترین اهرم برای ساختن است و وجدان کاری و تعلق سازمانی که دز گذشتگان ماوجود داشت در همکاران عزیزمان برای پیشبرد اهداف سازمانی افزایش یابد زیرا در گذشتگان کسی به دنبال انتقام ، تخریب و ترور شخصیت نبود و از خود گذشتگی و شاکر خدا بودن و استفاده موثر از زمان از صبح اول وقت تا ساعت ها پس از اتمام کار ، عامل موفقیت سازمانی بوده است .

غفاری به نقش ارزنده پیشکسوتان صنعت توزیع برق مازندران در پایداری شبکه های توزیع و گذر از پیک تابستان اشاره کرد و یادآور شد : این صنعت بزرگ با زحمات شبانه روزی شما عزیزان مدیریت شده و بدست ما رسیده  است یقینا" در پایداری و استمرار آن هم می توانید نقش بسیار موثری داشته باشید .

وی از خانواده به عنوان با نفوذترین سرمشق یادگیری بیان و خاطر نشان کرد : خانواده به عنوان  اولین نهاد اجتماعی یکی از مهمترین و بانفوذ ترین سرمشق های آموزشی و یادگیری و پذیرش الگوهای رفتاری افراد جامعه و بخصوص فرزندان می باشد .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با قدردانی از عزم و همت جمعی مردم بویژه زحمت کشان صنعت توزیع برق مازندران در مدیریت مصرف برق ، اتحاد و همدلی را از عناصر مهم رسیدن به موفقیت خواند و افزود : اهمیت خانواده به قدری مهم و اساسی است که خانواده را مهمترین نهاد آموزشی و موثرترین عنصر اجتماعی کردن و جامعه پذیری افراد جامعه خطاب می کنند . از این رو خانواده بزرگ صنعت برق با آموزش های درست و صحیح به فرزندان و اهل خانواده می توانند در گذر از پیک تابستان و کمک به صنعت برق و اقتصاد خانواده بدون کاهش سطح رفاه نقش موثری داشته باشند . 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.6.0
    V5.3.6.0