يکشنبه, 29 دی 1398
  • ساعت : ۱۴:۴:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ 
  • تعداد بازدیدها : 318
مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران
در هفته دولت 110 پروژه شركت توزیع برق مازندران به بهره برداری می رسد
در هفته دولت 110 پروژه شرکت توزیع برق مازندران به بهره برداری می رسد

مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران :

در هفته دولت 110 پروژه  شرکت توزیع برق مازندران به بهره برداری می رسد

مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران صبح امروز در ساری از افتتاح 110 پروژه با مبلغ ریالی 352 میلیارد و 155 میلیون ریال خبر داد .

مهندس رضا غفاری گفت : این پروژه ها در قالب طرحهای رفع ضعف ولتاژ ، کاهش تلفات ، اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع ، مرمت روستایی ، رینگ و قدرت مانور ، توسعه و احداث شبکه های شهری ، توسعه فیدر ، اصلاح و بهینه سازی شبکه های روستایی خسارت ناشی از سیل می باشد .

وی خاطر نشان کرد : از بین 110 پروژه قابل بهره برداری در حوزه توزیع برق مازندران هفت پروژه با مبلغ بیش از 5 میلیارد ریال می باشد که در هفته دولت  شهرستانهای ساری ، بابل  و فریدونکنار به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران تصریح کرد: از 103 پروژه زیر پنج میلیارد ریال که در هفته دولت به بهره برداری می رسد 14 پروژه در شهرستان میاندرود ، 10 پروژه  در سوادکوه ، 10 پروژه در شرق آمل ، 9 پروژه در بابلسر ، 8 پروژ] در جنوب ساری ، 6 پروژه در جویبار ، 5 پروژه در نکا، 5 پروژه در قائم شهر ، 3 پروژه در سیمرغ و سوادکوه شمالی و امیر کلا و شمال ساری ، 1 پروژه  در بهشهر خواهد بود.

غفاری ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد خاطره شهدای والا مقام دولت جمهوری اسلامی ایران ( شهیدان رجایی و باهنر) ، فرارسیدن این ایام را فرصتی مناسب برای تقویت همدلی بین دولت و ملت دانست .

وی افزود: شهیدان رجایی و باهنر برآمده از جریان اصیل انقلاب اسلامی ایران  بودند که تا پای جان در مسیر حق و عدالت ایستادگی کردند و دراین راه به شهادت رسیدند و این هفته نمایش خدمات صادقانه دولت به مردم در مسیر آسایش و رفاه جامعه و نمادی از وحدت مردم و دولت اسلامی است که این وحدت سرافزاری ، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی را به دنبال خواهد داشت .

Ratings Average :  ۰ |  Ratings Submitted :  ۰

Tags

    5.5.5.0
    V5.5.5.0