يکشنبه, 29 دی 1398
  • ساعت : ۸:۳۲:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ 
  • تعداد بازدیدها : 293
پیام تسلیت مدیر عامل:
پیام تسلیت مدیر عامل شركت توزیع نیروی برق مازندران به مناسبت ماه محرم كل یوم عاشورا و كل ارض كربلا
پیام تسلیت مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران به مناسبت ماه محرم کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا

پیام تسلیت مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران به مناسبت ماه محرم

کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا

محرم ماه ایثار و از خودگذشتگی و ماه عشق و شور و فریاد و ماه تحول عمیق انقلابی تاریخ ساز و سرفصل حرکتهای الهی ، انسانی و عدالت خواهانه است که مهمترین رخداد جهان اسلام را در دل خویش نهان دارد و کربلا سرزمینی است که عظیم ترین حماسه خدایی بشر در سال 61 هجری در آنجا اتفاق افتاد و موجش سراسر پهنه گیتی را فرا گرفت و علاوه بر صحنه نمایش رویایی حق و باطل و حماسه پرشکوه جانبازی و شهادت طلبی ، محراب عبادت دل باختگان است ، سکویی است که کربلاییان و عاشوراییان را از خاک تا افلاک و از زمین تا عرش برین پرواز می دهد و مدرسه ای است که درس چگونه ماندن و چگونه رفتن را به ما می آموزد و پایداری و پاسداری را به ما یاد می دهد .

در حقیقت "کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا " نشان دهنده پیوستگی و تداوم خط درگیری حق و باطل در همه زمانهاو مکانهاست . محرم می آید تا آوای فداکاری و مقاومت را در جهان هستی طنین انداز کند و طلسم استکبار و استبداد را در هم شکند و پیام "هیهات منا الذله" را عملی سازد و پرچم پرافتخار نهضت حسینی را در فرازین نقطه جهان به اهتزاز درآورد .

اینجانب فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و علمدار رشیدش حضرت اباالفضل العباس (ع) و یاران باوفایش را به حضرت ولیعصر (عج) و شیعیان آن حضرت و شما همکاران گرامی و شریف تسلیت و تعزیت عرض می نمایم .

 

Ratings Average :  ۰ |  Ratings Submitted :  ۰

Tags

    5.5.5.0
    V5.5.5.0