• چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۱:۱۳:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ 
  • تعداد بازدید : 201
به طور همزمان در سراسر کشور و در مازندران صورت گرفت:
اولین اقدام فراگیرتعمیرات و بهینه‌سازی شبكه توزیع برق در سال 1400

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران گفت: با رویکرد عبور از پیک تابستان، طرح اقدام فراگیر تعمیرات و بهینه‌سازی شبکه توزیع برق  بصورت سراسری در کشور و استان مازندران برگزار شد.

فرامرز سپری در حاشیه بازدید از این مانور اعلام کرد: هدف از اجرا این طرح افزایش پایداری شبکه، بهبود ولتاژ و افزایش رضایت‌مندی مشترکان ، کاهش تلفات  و مدیریت بار شبکه روشنایی معابر شناسایی و مقابله با رمز ارز های غیر مجاز است.

وی بیان کرد: حجم عملیات برنامه‌ریزی شده در طرح نیز شامل یک در میان کردن چراغ ها بصورت زیکزاگ به تعداد ۲۷۴۴ دستگاه ؛ بررسی صحت عملکرد ساعت نجومی در ۱۶۰۰ دستگاه ؛ تعریف ۱۴۷۰ پروژه در حوزه شبکه فشار ضعیف ؛ ۱۱۹ مورد ارت سنجی و نصب و اصلاح ارت  اصلاح و کنترل و بررسی بیش ۱۲۵۶ مورد مشکوک دستگاه استخراج رمز ارز غیر مجاز است .

سپری ادامه داد: ۱۱۱ مورد تعدیل بار فشار ضعیف ؛بازآرایی و افزایش مقطع سیم فشار ضعیف به کابل خودنگهدار به متراژ ۹۴۴۵ متر و جابجایی سکسیونرهای کنترل از راه دور در جهت مدیریت مصرف  از جمله حجم عملیات برنامه‌ریزی شده برای این عملیات می باشد.

وی اظهار کرد: تعداد اکیپ و ماشین آلات در این عملیات فراگیر شامل ۱۳۱ گروه عملیاتی، ۲۶۲ نفر نیروی فنی و اجرایی، ۹۱ دستگاه خودرو سبک  و ۴۱دستگاه خودروعملیاتی است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار داشت: با توجه به اینکه رفته رفته روزهای گرم هوا در پیش است برای عبور موفق از پیک انتظار است مشترکان محترم نهایت همکاری را با شرکت توزیع نیروی برق مازندران داشته باشند.

سپری اظهار داشت: استفاده از ظرفیت نور طبیعی آفتاب و خاموش کردن لامپ های اضافی ،  تنظیم  دمای کولر روی دمای ۲۴ درجه سرویس و تمیز کردن به  موقع کولر ها از جمله راه های کاهش مصرف برق در روزهای پیک است

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    -->
    V5.7.10.0