• جمعه, 26 شهريور 1400
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ 
  • تعداد بازدید : 799
در هفته دولت سال جاری
66 پروژه شركت توزیع برق مازندران به بهره برداری رسید

 

در هفته دولت سال جاری

66 پروژه شرکت توزیع برق مازندران به بهره برداری رسید

سرپرست شرکت توزیع برق مازندران گفت: 66 پروژه برق رسانی بااعتباری بالغ‌ بر 143 میلیارد ریال  در هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

سید کاظم حسینی کارنامی    تصریح کرد : از این 66 پروژه 10 پروژه در بابلسر ، 10 پروژه در سوادکوه ، 9 پروژه در آمل ، 7 پروژه در جنوب بابل ، در سیمرغ و میاندرود هر کدام 6 پروژه ، جویبار و جنوب ساری و قائمشهر هر کدام با 4 پروژه ، 3پروژه در شمال ساری ، 2 پروژه در بهشهر و در امور توزیع برق گلوگاه نیز 1 پروژه به بهره برداری رسید .

وی خاطرنشان کرد :  این پروژه ها شامل : رفع ضعف ولتاژ ، کاهش تلفات ، اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع ، مرمت روستایی ، رینگ و قدرت مانور ، توسعه و احداث شبکه های شهری ، توسعه فیدر ، اصلاح و بهینه سازی شبکه های روستایی می باشد .

حسینی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت :  این دو شهید برآمده از جریان اصیل انقلاب اسلامی ایران  بودند که تا پای جان در مسیر حق و عدالت ایستادگی کردند و دراین راه به شهادت رسیدند و هرساله این هفته نمایش خدمات صادقانه دولت به مردم در مسیر آسایش و رفاه جامعه و نمادی از وحدت مردم و دولت اسلامی است که این وحدت سرافزاری ، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی را به دنبال خواهد داشت .

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.0.0.0
    V6.0.0.0