• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 755
مسئول فرهنگی و دینی شرکت توانیر در مراسم معارفه مسئول فرهنگی شرکت توزیع نیروی برق مازندران
ضرورت توجه به اجرای كارهای فرهنگی ، محتوایی ، اصیل و واقعی در صنعت برق

مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت توانیر در مراسم معارفه مسئول جدید امور فرهنگی شرکت توزیع برق مازندران و نشست فصلی ائمه جماعات این شرکت که با حضور مدیر عامل ، معاونین ، ائمه جماعات و رابطین فرهنگی امورها برگزار شد گفت : مسئولان فرهنگی می بایست در نگاه به کارهای محتوایی؛اصیل و واقعی در حوزه فرهنگ که مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) هست تمام همت خود را بکار گیرند .

حجت الاسلام والمسلمین کاکاوند اهداف فعالیتهای فرهنگی و دینی را تشریح و گسترش فرهنگ دینی و نهادینه  نمودن ارزشها و باورهای  اسلامی ، نظام دهی ، هماهنگی و ایجاد انسجام درفعالیتها و اقدامات فرهنگی و دینی در تمامی شرکتهای زیر مجموعه وزارت نیرو ، ارزیابی و آسیب شناسی و فرهنگی و تبلیغی و تلاش در جهت کاستن  آسیب ها و مشکلات فرهنگی ، مقابله فرهنگی با جریانهای انحرافی و تهاجم فرهنگی ، ترویج نهادها و فرامین  و ارزشهای اسلامی در تمام فعالیتهای اداری ، ارتقای اثر بخشی و افزایش کارایی و خلاقیت در فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی و افزایش جلب مشارکت کارکنان و خانواده آنها در این برنامه های از اهداف فعالیتهای فرهنگی و دینی مجموعه صنعت برق  بر شمرد.

وی  ترویج سیاست های کلی نظام و منویات مقام معظم  رهبری و برنامه های تبلیغ  مناسبت های ملی و مذهبی مصرف بهینه آب و برق ، تکریم ارباب رجوع ، ارتقاء ،توانمندی های علمی و فرهنگی فرزندان همکاران ، ترویج سبک زندگی اسلامی و تقویت بنیان خانواده ، ترویج فرهنگ حجاب و عفاف ، گسترش ، ترویج و تعمیق فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر و فرهنگ سازمانی ، ترویج فرهنگی و سیره اهل بیت (ع) و... از برنامه های فرهنگی و دینی توانیر دانست .

سرپرست شرکت توزیع برق مازندران نیز در این مراسم با بیان توجه بیش از پیش به موضوعات فرهنگی و لزوم اقدامات نو آورانه و خلاقانه  گفت : با توجه به اینکه یکی از شرکتهای خدمات رسان هستیم که موثر ترین خدمت دولتی به مردم ارائه می دهد ، باید اقدامات جاری توام با رویکردهای نواورانه و تحت شرایط فعلی حوزه فرهنگی در جهت تاثیر پدیری باشد و باید بدانیم که  در هر شرایط باید پاسخگوی نیازهای مردم باشیم .

حسینی کارنامی افزود: ما و مسئولان و رابطان فرهنگی باید با اقدام عملی که انجام می دهیم الگویی شایسته برای سازمان و مردم باشیم .

وی خاطر نشان کرد: روحانیون و مجریان فرهنگی با تذاکرات دینی ، شرعی و احکام در مسائل مدیریت مصرف ، حلال و حرام ، حفظ شئونات اسلامی ، خدمت درست و بی منت به مردم می توانند نقش موثری در افزایش سطح اطلاعات و آگاهی عمومی داشته باشند .

وی با بیان اینکه در تولید ، انتقال و توزیع محدودیت هایی وجود دارد تصریح کرد با همه اقدامات و فعالیتهای مفیدی که در حوزه توزیع صورت گرفته ولی برای گذر از پیک محدودیت هایی در تولید ، انتقال و توزیع وجود دارد که با همدلی ، همراهی و خواست همگانی می توان امیدوار شدکه طوری عمل کنیم که  شرمنده مردم نباشیم .

در پایان مراسم ضمن تشکر از زحمات محمد علی نورالله پور ، یدالله میرزاجانی به عنوان مسئول جدید امور فرهنگی شرکت توزیع نیروی برق مازندران معرفی شد .

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0